Apie mus

Pagrindinis - Apie mus


Drąsiai galima teigti, kad rąstiniai namai iš laukinio rąsto – naujovė Lietuvoje.
 
Kol kas dar yra labai nedaug tokių namų ar kitų statinių Lietuvoje. Deja, kai kurie iš jų – pavyzdys, kaip negalima statyti namų iš laukinio rąsto.
 
Prieš pradedami reklamuoti mūsų statomus rąstinius namus iš laukinio rąsto Lietuvoje, virš 10 metų statėme tokius namus Ukrainoje. Tikrai galime pasigirti laukinių rąstu bei iš jų pastatytų namų kokybe. Mūsų laukinio rąsto namai jau puošia ir kai kurias Europos šalis: Bulgariją, Slovakiją. Šiuo metu statome labai jaukią pirtį Austrijoje, ruošiame medieną užmiesčio nameliui Škotijoje.
 
Daugelį metų turto ir prabangos ženklu buvo laikomas didelis ir komfortabilus butas prestižiniame miesto rajone. Šiandien vis daugiau pasiturinčių žmonių yra pasiryžę iškeisti miesto buto patogumą į jaukų ir ramų gyvenimą užmiesčio kotedže. Ypač jeigu jis visas yra rankų darbo.
 
Bendrovė „Zaskov-Grup“ siūlo statyti įvairaus dydžio, konfigūracijos ir sudėtingumo namus, "šalė" ar pirtis pagal kanadietiško kirtimo technologiją bei standartus. Mūsų sienojai gaminami įmonei priklausančioje gamybinėje bazėje. Gamyboje naudojami tik atrinkti rąstai iš aukštutinių Karpatų kalnų rajonų. Rąstai yra kruopščiai apdorojami (drožiami, skaptuojami, šlifuojami). Visi  medienos apdorojimo darbai atliekami tik rankiniu būdu!
 
Pas mus galite įsigyti ir jau parengtus medinių namų projektus arba užsisakyti autorinį (individualų) Jūsų svajonių namo projektą! Individualus medinio namo projektas – tai reiškia, kad Jūsų medinis namas bus vienintelis ir nepakartojamas, maksimaliai patenkins poreikius, įvertinus visus Jūsų pageidavimus.
 
Ypatingai reikliems klientams mes siūlome senovinio stiliaus baldus, kurie bus pagaminti pagal individualų užsakymą arba pagal mūsų katalogo eskizus. Mūsų dizaineris padės Jums apipavidalinti medinio namo interjerą ir Jūsų būstas bus stilingas ir nepakartojamas.
Mes galime Jums pastatyti bet kokius statinius iš rąstų – medinį namą ar pavėsinę, vasarnamį ar pirtį, restoraną ar viešbutį.
 
KAINA IR KOMPLEKTACIJA
 
Kiek gi kainuoja rankinio kirtimo sienojai pagal kanadietišką technologiją?
Šis skaičius susideda iš daugelio niuansų ir faktų. Viskas priklauso nuo to, kokio storio naudosime laukinį rąstą ir kokio unikalumo norite, kad Jūsų namas būtų. Grindų danga gali būti ne tik iš pušies, ąžuolo ar Sibiro maumedžio, bet ir iš plytelių pagamintų  nuo vietinių iki Ispanijos ar Italijos gamyklose pagamintos aukščiausios klasės keramikos. Stogo dangos medžiagos kliento pasirinkimu gali būti iš banalaus bitumo ar metalinių čerpių, bet gali būti iš natūralių ar cemento-smėlio mišinio čerpių, iš gontų, iš šiaudų ar skalūno dangos, . Visi šie technologiniai momentai gali papiginti ar pabranginti namo kainą. Užsakovas visuomet turi teisę rinktis, mes tik galime pateikti savo rekomendacijas apie medžiagų pasirinkimą.
Ypač svarbu kuo teisingiau įvertinti statinio kainą pagal reikalingos medžiagos apimtis, t.y. kiek reikės medienos kubiniais metrais. Minimalus vidutinis mūsų naudojamo laukinio rąsto diametras – 35 cm. Kuo storesni rąstai naudojami, tuo brangesnė statinio kvadratinio metro kaina, nes naudojamos medienos kubatūra didėja.
Pavyzdžiui: eglė, kurios diametras yra 50-60 cm, o rąsto ilgis 12-13 metrų, apytikriai yra 80-100 metų. Tokią medieną reikia krupščiai atrinkti miško kirtimo vietoje. Iš tokių sienojų pastatytas namas bus unikalus ir vienintelis, kaip ir unikalus bus kiekvienas medžio kamienas, iš kurių sienojai bus suręsti mūsų meistrų rankomis. Toks projektas vertinamas atskirai, kaip nepakartojamas ir išskirtinis.
 
 
Rąstinio namo ar pirties kainą sudaro atskirų elementų kaina (fundamentas, medinė dalis, stogas, langai ir durys, vidaus darbai). Tam, kad apskaičiuoti bendrą statybos kainą, Jums vertėtų apsilankyti pas mus ir susitikimo mes metu galėsime aptarti projektą, namo ar pirties komplektaciją. Vėliau mūsų sąmatininkas apskaičiuos standartinės komplektacijos kainą.
Rąstinio namo iš laukinio rąsto kaina už kvadratinį metrą grindų ploto – 500 eurų ir daugiau. Kitas pasakytų – tai nėra pigu. Čia galėtume įterpti keletą komentarų: Jūs perkate išskirtinį, tikrai individualų namą ar pirtį, Jūs perkate fantastiškai jaukų ir šiltą namą. Dėka laukinių rąstų išskirtinumo, joks kitas namas, net pastatytas pagal tą patį projektą nebus panašus į Jūsų. Dar norėtume paminėti, kad iš tokių rastų pastatytas namas ar pirtis praktiškai nebereikalauja tolimesnės vidinės apdailos. Galėtume ir toliau vardinti privalumus namo, pastatyto iš laukinio rąsto, tačiau...
 
Bazinė sienojų kainos komplektacija:
 1. Eskizinis projektas;
 2. Rastų (32-33 cm diametro) parinkimas;
 3. Kontrolinis sienojų surinkimas mūsų gamybinėse patalpose;
 4. Sienojų surinkimas ant Jūsų paruoštų pamatų;
 5. Langų ir durų angų paruošimas, "žandų" išpjovimas;
 6. Izoliacija tarp rąstų iš natūralių medžiagų (linas);
 7. Rąstuose parengtos vertikalios skylės bei angos, skirtos vidinei elektros instaliacijai pagal projektą;
 8. Sijos tarp aukštų;
 9. Rąstų apdirbimas laikinuoju antiseptiku Remmers (Vokietijja).
Jūsų pageidavimu galime:
 1. Užsakyti tinkamus langus ir duris, bei juos įstatyti;
 2. Uždengti stogą;
 3. Sudėti medines grindis;
 4. Atlikti visus vidaus apdailos medžiu darbus.
Ir atminkite, pasirinkę bendrovę „Zaskov-Grup“ Jūs gausite išskirtinį rąstinio namo (vasarnamio) statybos iš rąstų sprendimą, kurių kiekvienas yra nepakartojamas. Jūs įsigysite nuostabų medinį namą, kuris džiugins Jus ir Jūsų palikuonis. Jūsų namas ženkliai skirsis nuo štampuotų ir standartinių namų iš cilindruotų rąstų ar klijuotos medienos. Jūs turėsite pilną teisę didžiuotis savo būstu!
 
Mes pastatysime Jūsų svajonių namą!