Rąstinių namų statyba pagal Kanadietišką technologiją

Iš ko mes statome?

 • Beveik visus medinius namus Europoje stato iš pušies arba iš kalnų regionų eglės. Eglinė mediena turi kelias nenuginčijamas savybes, lyginant su pušimi. Geriausios kalninės eglės savybės:
Medinis namas
 • Namai iš eglės yra šiltesni nei iš pušies dėl akytos struktūros.
 • Eglė mažiau mėlynuoja* statybos metu. Mėlynumas atsiranda dėl grybo, kuris skatina medienos pūvimą.
 • Unikali eglės vidinė žievė (praplatėjimai prie pagrindo) suteikia rąstui išskirtinumo.
 • Iš eglinės medienos galima statyti namus iš didelio diametro - 40 - 90 cm rąstų, be to – egliniai rąstai žymiai ilgesni - 12 - 13 metrų (sienojų konstrukcijose mažiau sujungimų).
 • Kalninė medieną praktiškai visus metus būna neigiamoje temperatūroje ir sniege, tai teigiamai veikia jo kokybines charakteristikas (susitraukimo, išbrinkimo koeficientas, ir t.t.)
Prezentacinis ofisas

Neįtikėtinai jaukus ir racionalus ofisas maksimaliai patogiam darbui! Vasarą čia bus vėsu, o žiemą jauku ir šilta.

Žiūrėti galeriją >>

Prezentacinė pirtis

Nepaprastai šilta ir jauki pirtis. Tokioje pirtelėje neliks nei nuovargio, nei neigiamų emocijų. Tikrai nebus gėda pakviesti į pirtelę svečius, o paskui juos čia pat komfortabiliai apgyvendinti. 

Žiūrėti galeriją >>

Gamtos suteiktos galimybės medžiui

Medinių namų statyba iš laukinio rąsto suteikia namui didingumo ir išskirtinumo. Projektavimo galimybės pagal kanadietiškq rankų darbo technologiją yra didžiulės:
 1. Maksimalus rąsto storis, iš kurio mes statome namus sudaro 97 cm! Žodžiais neįmanoma apibūdinti tokio grožio.
 2. Rąsto ilgis gali siekti 12-13 metrų. Tai suteikia galimybę projektuoti didelius pasakiško interjero kambarius. Tiesa sakant - rąsto ilgis gali siekti ir 15 metrų, bet tam jau reikia specialaus transporto...
 3. Kalninė eglė išsiskiria gražiais ir nepakartojamais šaknų praplatėjimais prie medžio pagrindo. Teisingai parenkant rąstus statybai, namas gali būti išskirtinio dizaino, kuriam abejingų neliks.
Gamtos suteiktos galimybės medžiui

Mūsų pranašumai

Statome tik iš ekologiškos Užkarpatės kalninės eglės medienos. Medieną Jūsų būsimam namui renkame valandų valandas. Visa tai tam, kad namas būtų išskirtinis.

Mūsų meistrai turi tikrai didžiulę patirtį ir mėgsta savo darbą. Daugelis kirtėjų sėmėsi praktikos Kanadoje ir Slovakijoje.

Jums pageidaujant, mes galime: atlikti visus medžio darbus, užsakyti ir įstatyti aukštos kokybės langus bei duris, uždengti šiaudinį stogą. Pasiūlysime tokį individualų projektą bei pagaminsime baldųs pagal individualų užsakymą taip, kad Jūs mus rekomenduotumėte kitiems ir liktumėte patenkinti savo pasirinkimu.

Geriausias pasiūlymas derinyje „kaina/kokybė“. Kaina – labai svarbus veiksnys pasirenkant ir mes tai puikiai suprantame. Teisingai organizuoto darbo dėka, mes suteikiame pačią aukščiausią kokybę rinkos kainomis.

Individualus projektavimas. Bet koks namas pradedamas nuo projekto ir svarbu viską apmastyti iki smulkmenų, nes namas statomas visam gyvenimui. Jūs įvertinsite mūsų požiūrį į visas projekto smulkmenas.

Griežtas terminų paisymas. Unikali medinių namų iš laukinio rąsto statybos patirtis suteikia mums galimybę teisingai nustatyti terminus ir nenuvilti užsakovų.

Individualus projektavimas

Dar neišsirinkote projekto? Jokių problemų, mes Jums parengsime individualų namo arba pirties projektą.
Individualiai susitarus, galime Jus pakviesti aplankyti mūsų "Prezentacinį Ofisą" bei "Prezentacinę Pirtį" Kijeve. 
"Prezentacinėje Pirtyje" galėsite jaukiai praleisti laiką, išbandyti pirtį, pastatytą iš laukinio rąsto, pilnai susipažinti, paliesti, "pačiupinėti" kiekvieną tokio statinio detalę.
"Prezentaciniame Ofise" pašnekėsime kiekvienu Jus dominančiu klausimu, detaliai apžiūrėsime kiekvieną kampelį, sudūrimą, savo akimis pamatysite siūlių hermetizavimo kokybę, dažų ir impregnantų efektyvumą.  Vasarą čia bus vėsu, o žiemą šilta. Ir visą tai galima pamatyti, pajausti, pačiupinėti...
Parodysime dar kelis statomus ir jau baigtus objektus.
Apsilankysite mūsų gamybinėje bazėje, turėsite galimybę pamatyti beveik visą procesą nuo rąsto apdirbimo iki sienojų "kėlimo".
Deja, negalime kol kas to padaryti Lietuvoje, nes pirmieji projektai tik ruošiami.
Po Jūsų apsilankymo aukščiau paminėtose objektuose, tikrai atsiras daug idėjų ir jau realaus noro namą iš laukinio rąsto pasistatyti sau.
Kitiems tokia kelionė į "kažkokią" Ukrainą gali sukelti šypseną ar net isterišką juoką. Tačiau galime drąsiai teigti, kad didžiausios ir įžymiausios pasaulio įmonės, statančios medinius namus iš laukinio rąsto pagal kanadietišką technologiją, jau seniai aktyviai propaguoja tokį reklamos būdą. Maža to - pernakvoti tokiame name Kanadoje - kainuoja nemažus pinigus. Negana to - norinčių pernakvoti name iš laukinio rąsto (prieš jį užsisakant) pakankamai daug, o ir rezervuoti tokią nakvynę galima tik už gerų pusės metų. 


Individualaus projektavimo pranašumai:
 • Individualiame projekte galima surinkti visa tai, kas Jums patinka mediniuose namuose, numatyti viską iki smulkmenų ir sukurti svajonių projektą.
 • Individualus projektavimas leis pritaikyti namą Jūsų sklypui ir racionaliai išnaudoti naudingą plotą.
 • Rengiant individualų projektą, galima atsižvelgti ir į finansines užsakovo galimybes ir ženkliai sutaupyti biudžetą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

 • Ar medinis namas yra apsaugotas nuo gaisro? Iš tikrųjų, medinis namas tiek pat apsaugotas nuo gaisro, kaip ir mūrinis namas. Visi spėliojimai apie medinių namų degumą pirmiausiai atsiranda mūsų pasąmonėje, nes laužą mes kuriame įmesdami medienos, o ne tinko su tapetais. Uždegti 30 cm storio rąstą labai sudėtinga, o net ir  gaisro atveju pirmiausiai dega ne sienos, o baldai, užuolaidos ir t.t. Kad medinis ar mūrinis namas būtų apsaugotas nuo gaisro, turi būti teisingai įvesta elektros instaliacija.
 • Ar ilgai tarnauja medinis namas? Specialistai teigia, kad medinių namų gyvavimas prilygsta mūriniams konkurentams. Esmė tame, kad medis yra unikalus visomis medžiagos charakteristikomis, tame tarpe ir ilgaamžiškumu. Rąstinius namus statė visada, bet kadangi jų niekaip neapdorodavo, - didelė jų dalis pajuodavo. Šiuolaikiniai mediniai namai tarnaus labai ilgai, o nuostabaus išorinio vaizdo ilgaamžiškumui medieną būtina aapdoroti  specialiomis priemonėmis.
 • Ar reikės šiltinti namo karkasą? Jeigu namo karkasas pastatytas pagal kanadietišką technologiją ir jį statė patyrę meistrai – namas kasmet bus hermetiškesnis, nes džiūdami bei "sėsdami" rąstai bus vis hermetiškesni. Rekomenduojama tik kartą panaudoti specialų tarpų hermetiką, kuris visiems laikams garantuoja idealią namo termoizoliaciją. Apsilankę mūsų "Prezentaciniame Ofise", galėsite visa tai patikrinti ir pamatyti, kaip tai daroma.